AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W dniu 14 listopada 2019 starszaki z grupy WIEWIÓRKI, pod opieką swoich nauczycielek W. Kurasiewicz i K. Sęk, przygotowały dla swoich młodszych kolegów przepiękną inscenizację, obrazującą odzyskanie niepodległości przez naszą Ojczyznę. Wspólnie śpiewaliśmy  patriotyczne pieśni. Wszystkim  udzielił się podniosły i radosny nastrój tej chwili.
wiolak poniedziałek 18 listopada 2019 - 15:17:17 Czytaj resztę

Promyczki: - Do Hymnu!

Wspólnie z tysiącami dzieci i uczniów, w piątek 8 listopada o godzinie 11:11, odśpiewaliśmy Hymn naszego narodu.
wiolak poniedziałek 18 listopada 2019 - 15:13:36 Czytaj resztę

SPOTKANIE Z SPARTA LEŻAJSK

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI KLUBU SPARTA LEŻAJSK

W dniu 23.10.2019r. nasze Promyczki brały udział  w spotkaniu  z przedstawicielami klubu sportowego SPARTA. Celem tej krótkiej wizyty, było uświadomienie dzieciom, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla człowieka w każdym wieku. Reprezentanci klubu zachęcali dzieci do podejmowania różnych działań, które pozytywnie wpłyną na  rozwój ich sprawności fizycznej  i psychicznej.
wiolak poniedziałek 18 listopada 2019 - 15:07:59 Czytaj resztę

KOLOROWE BOMBKI

Z inicjatywy Rady Rodziców grupy „Wiewiórki”, najstarsze dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły, w dniu 7 grudnia, w wycieczce autokarowej do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębnie.  Wycieczka była bardzo udana. Uczestnicy brali udział w warsztatach i samodzielnie ozdabiali swoje bombki. Wcześniej, mieli także możliwość zamówić  i zakupić bombki ze swoim imieniem.  Wyjazd przyniósł wszystkim uczestnikom dużo pozytywnych wrażeń i wprowadził   w świąteczny nastrój.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:41:15 Czytaj resztę

IDZIE ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Białą brodą świeci. Worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci.
5 grudnia Mikołaj przyszedł do naszego przedszkola i wszystkim przedszkolakom rozdał przepiękne prezenty. Odwiedził wszystkie grupy, tańczył i śpiewał razem z dziećmi.  Dzieci były zachwycone zabawą z Mikołajem.  W podziękowaniu za przybycie do przedszkola, zaśpiewały mu  piosenki i powiedziały piękne wiersze. Dzieci przygotowały także  i wręczyły niecodziennemu gościowi, okolicznościowe laurki. Mikołaj, był tak zachwycony postawą naszych przedszkolaków, że nocą jeszcze raz odwiedził przedszkole. Zostawił dzieciom, do wspólnej zabawy, piękne gry i zabawki.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:36:38 Czytaj resztę
Idź do strony  1 2 3 4 5 6 7 8 »