DARY PANI JESIENI DLA ZWIERZĄT LEŚNYCH

Pod takim hasłem, w naszym przedszkolu, zbieraliśmy  jesienne owoce. Akcję zainicjowała grupa MISIÓW wraz ze swoją nauczycielką, Panią Cecylią Matuszko. Przyłączyły się do niej także pozostałe grupy.     Wszystkie kasztany, żołędzie, orzechy leżące pod drzewami w pobliżu  przedszkola, zostały zebrane   i  znalazły się w koszyczkach naszych przedszkolaków.  Zebrane dary zostały przekazane Nadleśnictwu Leżajsk. Zimową porą będą miłym poczęstunkiem dla leśnych zwierząt. Widoczne na zdjęciach „jesienne ludziki” zostały wykonane przez dzieci i rodziców z grupy WIEWIÓRKI podczas pikniku rodzinnego, który odbył się w Julinie w domku myśliwskim.

wiolak wtorek 15 stycznia 2019 - 20:49:06 Czytaj resztę

OWCOWE SZASZŁYCZKI

Poznając dary jesieni, które czekają na nas w sadach, najmłodsze dzieci z grupy Żabki,  komponowały z owoców pięknie wyglądające i smaczne szaszłyki.  Przed przystąpieniem do działań wszyscy umyli ręce. Dzieci zachowały także szczególną ostrożność podczas pracy. Wykonane przez małych przedszkolaków owocowe szaszłyki, wszystkim bardzo smakowały.

wiolak wtorek 15 stycznia 2019 - 20:42:57 Czytaj resztę

WYCIECZKA DO KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI

W dniu 20 września, dzieci z grup: Biedronki, Motylki i Wiewiórki uczestniczyły  w wycieczce do siedziby Policji w Leżajsku. Podczas wycieczki miały możliwość poznać charakter pracy, poznać wygląd umundurowania policji. Przedszkolaki poznały policyjnego psa, którego opiekun przekazał dzieciom ważne informacje dotyczące zachowania się człowieka w razie ataku agresywnego zwierzęcia. Wycieczka była bardzo owocna, poszerzyła wiedzę przedszkolaków o środowisku społecznym i utrwaliła wiadomości.

wiolak poniedziałek 14 stycznia 2019 - 09:24:55 Czytaj resztę

20 IX - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka (20 IX),  który od kilku lat świętujemy, przebiegł  w bardzo miłej   i wesołej atmosferze.  Z tej okazji, każde dziecko  zdmuchnęło „urodzinową” świeczkę.                     Przedszkolaki  brały udział w konkursach i zabawach zorganizowanych  przez  nauczycielki poszczególnych grup, a chętne dzieci przebrały się w ulubione postaci z bajek. Również  na buziach naszych najmłodszych przedszkolaków z grupy ŻABKI, które przechodziły okres adaptacji,  gościł wesoły uśmiech.  Święto było bardzo udane.

wiolak poniedziałek 14 stycznia 2019 - 09:15:54 Czytaj resztę

RADOSNY WEEKEND W PROMYCZKU

Drugi weekend czerwca 2018 roku przyniósł dla  społeczności przedszkola wiele radosnych przeżyć. Dzieci z naszego przedszkola, pod opieką rodziców, uczestniczyły w różnych wydarzeniach kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych organizowanych w naszym mieście. Od wielu lat nasi przedszkolacy uczestniczą, z wielkimi sukcesami, w festiwalu „Iskierka” Najpierw był to Festiwal Piosenki Przedszkolnej, a od 2 lat funkcjonuje jako Powiatowy Przedszkolny Festiwal Talentów. W tym roku nasze przedszkole reprezentowali: Dorotka Działo, Marysia Murdzia, Martusia Turczyn, Izabelka Tabin (laureat), Judytka Lorfing, Oleńka Cichoń, Wikuś Kotuła ( laureat i nagroda jury dziecięcego) i Lilianka Baran (laureat). W organizowanym w sobotę 8 czerwca „5 Leżajskim  Biegu Zośki Turosz” nasze reprezentantki zdobyły bardzo wysokie miejsca: Karolinka Kuźniar -1 miejsce  i Hania Darocha -3miejsce. W zawodach wędkarskich dla dzieci organizowanych na leżajskiej Florydzie, o Puchar Dyrektora MOSiR w Leżajsku - Michałek Bieszczad zdobył 1 miejsce i Julia Bieszczad 3 miejsce.  Wszystkim dzieciom i rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
wiolak wtorek 19 czerwca 2018 - 14:12:23
Idź do strony  «1 2 3 4 5 6 7 8 »