Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 17 listopada 2017r. w Promyczku odbyła się po raz pierwszy podniosła  uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Z tej okazji dzieci zaprezentowały przygotowane wcześniej okolicznościowe wiersze i piosenki.  W gronie najbliższych złożyły na ręce Pani Dyrektor Beaty Wójtowicz „Przysięgę Przedszkolaka”. Pani Dyrektor  wielką czerwoną kredką pasowała  każde dziecko na Przedszkolaka, wprowadzając je oficjalnie do społeczności przedszkolnej. W imieniu starszych przedszkolaków, nowych kolegów powitała Izabelka Tabin. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia nowi przedszkolacy otrzymali dyplomy i przygotowane przez rodziców „rożki obfitości”. Uroczystość przygotowała  wychowawczyni Pani Cecylia Matuszko.

wiolak środa 13 grudnia 2017 - 09:04:51