Wigilia w przedszkolu

W dniu 20 grudnia 2017 roku odbyła się w naszym przedszkolu, już po raz  15-ty, Wigilia Przedszkolna. Stało się już tradycją, że to dzieci 5-letnie (grupa Biedronki) przygotowują dla swoich kolegów inscenizację Jasełek.  W tym roku mieliśmy możliwość oglądać nową fabułę i scenografię tego świątecznego przedstawienia. Mali aktorzy bardzo dobrze wywiązali się z powierzonych ról i wszystkich obecnych zachwycili swoim występem: grą sceniczną i kostiumami. W tym miejscu, serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc   w nauce ról i przygotowaniu pięknych strojów. Inscenizację Jasełek   przygotowały wychowawczynie grupy: Bogusława Gwizdak i Elżbieta Heliniak. Po Jasełkach, przy dźwiękach kolęd nastąpił najważniejszy moment uroczystości – dzielenie się Opłatkiem. „Życzę wszystkiego najlepszego…” brzmiało dookoła z ust przedszkolaków i pracowników przedszkola. Pani dyrektor Beata Wójtowicz bardzo serdecznie podziękowała dzieciom i nauczycielkom z grupy Biedronki za przygotowanie pięknej inscenizacji Jasełek. Uroczystość zakończyliśmy spożyciem wilijnego obiadu, przygotowanego przez panie kucharki i delektowaniem się  świątecznymi pierniczkami wykonanymi przez naszych przedszkolaków.

wiolak niedziela 04 marca 2018 - 08:12:49