Mój przyjaciel Miś

PROJEKT EDUKACYJNY MÓJ PRZYJACIEL MIŚ REALIZOWANY W GRUPIE CZTEROLATKÓW „MISIE”.
Projekt był realizowany w terminie od 20-24 listopada 2017 roku przez p. W. Kurasiewicz i p. K. Sęk. Podsumowaniem projektu były urodziny Misia, w którym uczestniczyły dzieci, nauczyciel i rodzice. W tym dniu odbyła się prezentacja własnych misiów, wierszyków, piosenek i ciekawostek o misiach . Dzieci odśpiewały swoim Misiom tradycyjne sto lat, a później nastąpił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców ( p. B. Orłow i p. E. Gwizdała upiekły babeczki). Na koniec były tańce integracyjne z Misiami i rodzicami oraz konkursy. Dziękujemy p. M. Federkiewicz za zakupienie dzieciom Lubisiów i Gumisiów oraz p. M. Murdzi za przepiękne opowiadania o Misiach. Tata N. Bluj także uczestniczył  w urodzinach Misiów i służył swoja pomocą, za co serdecznie dziękujemy.
wiolak środa 13 grudnia 2017 - 09:04:14