KOLOROWE BOMBKI

Z inicjatywy Rady Rodziców grupy „Wiewiórki”, najstarsze dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły, w dniu 7 grudnia, w wycieczce autokarowej do Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębnie.  Wycieczka była bardzo udana. Uczestnicy brali udział w warsztatach i samodzielnie ozdabiali swoje bombki. Wcześniej, mieli także możliwość zamówić  i zakupić bombki ze swoim imieniem.  Wyjazd przyniósł wszystkim uczestnikom dużo pozytywnych wrażeń i wprowadził   w świąteczny nastrój.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:41:15 Czytaj resztę

IDZIE ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Białą brodą świeci. Worek z prezentami ma dla grzecznych dzieci.
5 grudnia Mikołaj przyszedł do naszego przedszkola i wszystkim przedszkolakom rozdał przepiękne prezenty. Odwiedził wszystkie grupy, tańczył i śpiewał razem z dziećmi.  Dzieci były zachwycone zabawą z Mikołajem.  W podziękowaniu za przybycie do przedszkola, zaśpiewały mu  piosenki i powiedziały piękne wiersze. Dzieci przygotowały także  i wręczyły niecodziennemu gościowi, okolicznościowe laurki. Mikołaj, był tak zachwycony postawą naszych przedszkolaków, że nocą jeszcze raz odwiedził przedszkole. Zostawił dzieciom, do wspólnej zabawy, piękne gry i zabawki.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:36:38 Czytaj resztę

ANDRZEJKOWE ZABAWY

W przedszkolu kultywujemy zwyczaje i tradycje ludowe. Także w tym roku nie zabrakło wróżb i zabaw związanych ze świętym Andrzejem.  Młodsze dzieci wspólnie  z nauczycielkami świetnie się bawiły podczas andrzejek. Natomiast starszaki, uczestniczyły w warsztatach andrzejkowych w leżajskim muzeum.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:28:52 Czytaj resztę

PASOWANIE

I NADSZEDŁ TEN DZIEŃ…

29 listopada, nasi najmłodsi przedszkolacy przeżywali wielkie wydarzenie – Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci, wspólnie ze starszym rodzeństwem uczęszczającym obecnie do przedszkola, przedstawiły piękny program artystyczny, który przygotowała wychowawczyni grupy Pani Alina Szura. Następnie dyrektor Zespołu, Pani Beata Wójtowicz pasowała każde dziecko na „prawdziwego” przedszkolaka. Na zakończenie uroczystości nowe pokolenie przedszkolaków otrzymało pamiątkowe dyplomy i słodkie kuferki.

wiolak czwartek 17 stycznia 2019 - 09:22:15 Czytaj resztę

FESTIWAL TECHNIKI W ZST

W dniu 5 października starsze grupy z naszego przedszkola brały udział w Festiwalu Techniki zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku.    Dzieci uczestniczyły w różnych pokazach naukowych, technicznych, artystycznych  i kulinarnych.  Miały także możliwość prowadzić samochód i gokarty. Przedszkolaki były zachwycone atrakcjami naukowymi przygotowanymi przez gospodarzy. Serdecznie dziękujemy rodzicom i przyjaciołom przedszkola za oprowadzenie nas po ekspozycji.

wiolak wtorek 15 stycznia 2019 - 21:47:44 Czytaj resztę
Idź do strony  1 2 3 4 5 6 7 »

WITAJCIE

Serwis oparty na